O nas


P R A C O D A W C O !

Pracownicy z Europy Wschodniej (Ukrainy, Białorusi i in.) już dziś mogą pracować dla Ciebie.

Pozyskać ich możesz przez naszą Firmę.

Gwarantujemy profesjonalną jakość usług w atrakcyjnej cenie!

Zadzwoń:   (+48)  12 422 29 18

U nas znajdziesz najlepszych pracowników z Europy Wschodniej (Ukrainy, Białorusi i in.).

Jesteśmy profesjonalną Agencją Pracy dla obcokrajowców z Europy Wschodniej (Ukrainy, Białorusi i in.).

Świadczymy usługi w zakresie rekrutacji i kompleksowej obsługi zatrudnienia pracowników z Europy Wschodniej (Ukrainy, Białorusi, i in.). Rekrutujemy i delegujemy (leasingujemy) ich do pracy.

certyfikatDla potrzeb polskich pracodawców, współpracujące z nami Agencje Pracy na terenie Europy Wschodniej (Ukrainy, Białorusi i in.), prowadzą dla nas przez cały czas rekrutacje.

Dostarczamy rozwiązania kadrowe dla Pracodawców ze wszystkich dziedzin gospodarki, obejmujące także formalności związane z obsługą pracowników i legalizacją pobytu (pozwolenia na pracę, karty pobytu, zakwaterowanie, itp.).

Rekrutacja prowadzona jest przez doświadczonych specjalistów, co daje gwarancję dla Pracodawcy, dostarczania efektywnych rozwiązań kadrowych, opartych na wykwalifikowanych pracownikach.

Misją naszej Agencji jest wsparcie Polskich Przedsiębiorców w zaspokojeniu ich potrzeb kadrowych poprzez, informacje o możliwości pozyskania równie wykwalifikowanych pracowników z innych państw i optymalizację kosztów pracowniczych, oraz dostarczenie im wyselekcjonowanych pracowników z Europy Wschodniej (Ukrainy, Białorusi i in.).

Nasza oferta skierowana jest do Przedsiębiorców, którzy, borykają się z problemem znalezienia odpowiednich kandydatów do pracy.


pl_PL
ru_RU